Zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi dla mężczyzn

W dzisiejszych czasach mężczyzna dba o swoje zdrowie, kondycję i wygląd. Męska skóra, która jest narażona na codzienne podrażnienia wywołane codziennym goleniem czy czynnikami zewnętrznym, choć starzeje się wolniej od skóry kobiety , wymaga troskliwej, a także systematycznej pielęgnacji.
Poziom kolagenu w skórze męskiej, jest większy niż w skórze kobiet, jednak popełniane błędy pielęgnacyjne, stres oraz intensywny tryb życia mogą powodować przesuszenie skóry, utratę jędrności, jak również powstanie głębokich zmarszczek.

Do najczęstszych problemów, z którymi borykają się mężczyźni należy również łysienie, liczne zmiany skórne, przebarwienia, popękane naczynka i pojawiające się zmarszczki.

Perfekcja Piękna zaprasza na zabiegi kosmetologiczne i medycyny estetycznej
z myślą o mężczyznach oraz ich atrakcyjnym wyglądzie, przygotowała wyjątkowy zestaw zabiegów dla Panów o różnorodnym działaniu, dostosowane do potrzeb męskiej skóry.

Rewitalizacja i nawilżanie skóry

Przemęczenie, stres, niezdrowy tryb życia (papierosy, zła dieta itd.) mają wpływ na przesuszenie skóry twarzy oraz szybsze oznaki starzenia się. Szara, bez blasku cera, sińce pod oczami, a także utrata jędrności skóry to najczęstsze problemy, z którymi panowie zgłaszają się do gabinetów medycyny estetycznej.

Zabiegi rewitalizujące i nawilżające skórę, z których najczęściej korzystają mężczyźni to:

Usuwanie zmarszczek

Zmarszczki na czole, lwia zmarszczka, opadające kąciki ust to one nadają poważny, wręcz groźny wygląd twarzy. W przypadku panów zdarza się, że zmarszczki są atutem, jednak w wielu przypadkach przeszkadzają m.in. w kontaktach partnerskich z innymi osobami, właśnie ze względu na zbyt poważny i smutny wyraz twarzy. W redukcji zmarszczek i ich wypełnieniu, niezbędne będą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które pozwolą w krótkim czasie osiągnąć naturalny wygląd twarzy bez długiego czasu rekonwalescencji.

Wypełnianie zmarszczek i bruzd

Naturalny, zdrowy, promienny, młodszy wygląd to pragnienie nie tylko kobiet ale również mężczyzn. Sukcesem do zachowania dobrego wyglądu jest niewątpliwie prowadzenie zdrowego trybu życia jak np. dieta, uprawianie sportu, picie wody, która pozwala zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry od środka organizmu. Jeśli na twarzy pojawiają się oznaki starzenia w formie zmarszczek i głębokich bruzd nosowo-wargowych, warto skorzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które przywrócą skórze młody, świeży i naturalny wygląd.

Do wypełnienia bruzd i redukcji zmarszczek posłużą zabiegi na bazie kwasu hialuronowego lub naturalnego preparatu, jakim jest osocze bogatopłytkowe z własnej krwi:

Usuwanie blizn, znamion, naczynek

Łysienie

Utrata włosów to poważny problem, z którym boryka się coraz więcej mężczyzn. Zazwyczaj wszystko zaczyna się niewinnie od przerzedzenia i wolno tworzących się zakoli. Najczęstszą przyczyną wypadania włosów u mężczyzn to uwarunkowanie genetycznie tzw. łysienie androgenowe (dotyczy około 95% przypadków).

Żeby zapobiec nadmiernemu wypadaniu włosów stosujemy następujące zabiegi
i preparaty:

Mezoterapia igłowa w leczeniu łysienia:

Jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii igłowej są choroby włosów, w których dochodzi znacznego osłabienia struktury lub utraty włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin i środków przeciwzapalnych można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, ukrwienie, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia
to wstrzykiwanie substancji odżywiających włosy – tj. dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, witaminy lub środki przeciwzapalne, które powodują, że następuje regeneracja struktury włosa.

Wskazania:

  • wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych,
  • łysienie androgenowe,
  • łysienie plackowate,
  • słabe i wymagające silnego odżywienia włosy.

Częstotliwość zabiegów:

  • faza uderzeniowa kuracji: 1 zabieg na tydzień przez okres 2 miesięcy,
  • faza pielęgnacyjna: 1 zabieg na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy.

JAK DO NAS DOTRZEĆ