Nici liftingujące

Posiadają silne działanie liftingujące. Nici z biegiem czasu rozpuszczając się stymulują tworzenie się nowych naczyń, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej odżywiona, nabiera blasku, objętości, zmarszczki ulegają wygładzeniu, podnosi się owal twarzy. Stopniowo widoczne efekty zabiegu
w ostateczności prowadzą do lifting skóry.

Nici PDO – co to takiego?

To wchłanianie nici zbudowane z jednego lub dwóch syntetycznych stałych włókien, które po określonym czasie rozpuszczają się w tkance. Czas ich rozpuszczania wynosi 180-210 dni. Są obojętne dla tkanek.

Nici PDO – jak działają?

Koncepcja zabiegu jest prosta i polega na wszczepieniu nici pod skórę, które stopniowo rozpuszczają się, równocześnie stymulując syntezę nowego kolagenu (neokolagenezę), który jest odpowiedzialny za napięcie i jędrność skóry. Stymulują również powstanie fibroblastów, dzięki temu produkują one więcej elastyny odpowiedzialnej za sprężystość i elastyczność skóry twarzy. Udowodniono, że po wszczepieniu nici PDO dochodzi do zwiększonej syntezy naturalnego kwasu hialuronowego oraz do angiogenezy – czyli tworzenia nowych naczyń włosowatych. Co sprawia, że skóra staje się bardziej gładka, świetlista, zmarszczki się wygładzają, owal twarzy unosi się do góry, a twarz przybiera młodszych i delikatniejszych rysów.

Nici PDO – jaki dają efekt?

Rysy twarzy są gładsze, mięśnie mniej napięte i wciąz reagują, ale już ze zmniejszoną siłą. Nici po wszczepieniu w skórę dają efekt bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej.

Nici PDO – czy warto stosować?

Nici PDO po zastosowaniu dają:

• natychmiastowo widoczny efekt,
• brak stosowania cięć i wystąpienia blizn jak przy liftingu chirurgicznym,
• istnieje możliwość powtórzenia procedury,
• nie ma konieczności specjalnego przygotowywania się do zabiegu.

Nici PDO – dla kogo przeznaczone?

Nici liftingujące rekomendowane są dla osób, które nie są zadowolone z upływającego czasu i działania grawitacji oraz chcą przywrócić owalowi swojej twarzy młodzieńczy wygląd.

JAK DO NAS DOTRZEĆ